Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Channing Tatum, Gambit İçin İmzayı Attı

Channing Tatum, Gambit İçin İmzayı Attı

gambit-banner

Bildiğiniz gibi son bir kaç gündür ortalıkta Channing Tatum‘un Gambit rolünden vazgeçtiğine dair haberler dolaşıyordu, biz de bu söylentilerden sitemizde bahsetmiştik.

Oyuncunun yönetmenlik merakı nedeniyle projeden çekileceğinden, hatta solo Gambit filminin komple rafa kaldırılacağından bahsediyordu. Tatum bugün tüm bu söylentileri boşa çıkararak, Gambit için 20th Century Fox ile resmi olarak anlaştı.

Oyuncunun projeden çekileceği yönündeki iddialara ise The Hollywood Reporter şöyle açıklık getiriyor, “Anlaşma sürecinde ünlü oyuncu ve stüdyo arasında ufak bir gerginlik yaşandığı doğru ama bu tarz durumlar A sınıfı oyuncularla anlaşma yaparken oldukça doğaldır.”

Yani durum, haber sitelerinde ve sosyal medyada okuduğumuz kadar ciddi değilmiş, Tatum’un projedeki yeri bir an için bile ciddi anlamda tehlikeye girmemiş hatta oyuncu şimdiden Gambit rolüne başarıyla bürünebilmek için hazırlıklara başlamış.

gambit-channing-tatum

Anlaşmada çözümlenmesi gereken en önemli nokta ise Gambit’in gelecek X-Men filmlerinde yer alıp almayacağıydı. Fox’un açıklamasına göre, Gambit onların gözünde Hugh Jackman’ın Wolverine’i gibi birçok filmde yer alabilecek ve kendi solo filmleri de olabilecek anahtar bir karakter. Hatta öyle ki, yeni nesil X-Men filmlerinde Wolverine’in yerini dolduracak kilit isim Gambit bile olabilir.

İlginizi Çekebilir  Captain Marvel'ın Yazar Ekibi Belli Oldu

Rupert Wyatt‘ın (Rise of the Planet of the Apes) yönetmen koltuğuna oturacağı Gambit filmi 17 Ekim 2016‘da vizyona girecek.