Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Captain Phasma, Star Wars Episode VIII’de Yer Alacak

Captain Phasma, Star Wars Episode VIII’de Yer Alacak

captain-phasma

Game of Thrones dizisinin Brienne’i olarak tanıdığımız Gwendoline Christie, yeni Star Wars filminde Captain Phasma karakterini canlandırmıştı. Önemli bir karakter olarak yansıtılan Chrome Trooper komutan maalesef filmde çok silik bir görünyü yansıtmıştı.

Ne o parıl parıl parlayan zırhını doya doya görebildik ne de komutanlığını. Üstelik Starkiller Base de patlayınca öldüğünü düşünüp, “Ne gereksiz karakter olmuş, hiçbir halta yaramadan öldü gitti,” sesleri arttı.

Böylesine bir karakter yaratıp hemen öldürmezler diye düşününce aklımıza Darth Maul geliyor tabii ve Captain Phasma’nın da öldüğünü düşünüyoruz. Ancak son açıklama Phasma’nın büyük patlamadan kurtulduğunu bize gösterdi.

captain-phasma

Geçen gün Oyuncular Birliği Ödül Töreni’nde gazetecilerin denk geldiği Gwendoline Christie’ye, “Yeni Star Wars filminde yer alacak mısınız?” diye sorduklarında, “Evet, yeni filmde de yer alacağım ancak bu henüz resmi olarak açıklanmadı,” cevabını verdi.

15 Aralık 2017’de vizyona girecek olan Star Wars Episode VIII’de umarız Captain Phasma’yı daha fazla sahnede ve daha önemli rollerde görebiliriz.

İlginizi Çekebilir  Star Wars'un Yeni Figürlerinin Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı