Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Captain Marvel’ın Çekimleri Tamamlandı

Captain Marvel’ın Çekimleri Tamamlandı

Özellikle Avengers: Infinity War filminin ardından merakla beklenen Captain Marvel’ın çekimleri sona erdi. Haberi ise bizzat Captain Marvel’ı canlandıran Oscar ödüllü oyuncu Brie Larson‘dan geldi.

Captain Marvel filminin çekim tahtasını ve her günü işaretlenmiş 75 günlük çekim takviminin fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan Larson’ın “eve dönüş” tarihi olarak 7 Temmuz’u işaretlediği görüldü. Filmin yönetmenlerinden Ryan Fleck de Instagram’dan yayınladığı mesajla çekimlerin tamamlandığını duyurdu.

Yönetmen ikili Anna Boden ve Ryan Fleck‘in son kez “Kayıt” dediği Captain Marvel filmi montaja giderken, birkaç kez ertelenen gösterim tarihi 6 Mart 2019 olarak belirlendi.

90’larda geçeceği söylenen yapımda Captain Marvel’ı canlandıran Brie Larson’ın dışında; Mar-Vell rolünde Jude Law, Minn-Erva rolünde Gemma Chan ve adı henüz açıklanmayan kötü karakter rolünde de Ben Mendelshon‘ı göreceğiz. Filmde ayrıca Lashana Lynch, Algenis Perez Soto, Rune Temte ve McKenna Grace de rol aldı.

Marvel hayranlarının sabırsızlıkla beklediği yapımda bazı karakterler de ekrana geri döndü. Bunlar; S.H.I.E.L.D.’in başındaki Nick Fury’yi canlandıran Samuel L. Jackson, Phil Coulson’ı oynayan Clark Gregg ve Maria Hill rolündeki Cobie Smulders oldu.