Sinema Haberleri

Captain Marvel 2 İçin Çalışmaların Başladığı Açıklandı

Hepimiz bir süredir yeni bir Captain Marvel filminin geleceğini biliyorduk. Marvel Studios, Captain Marvel 2‘nin yapım sürecinin başladığını açıkladı.

Deadline’ın haberine göre Brie Larson, Marvel Sinematik Evreni’nin en güçlü karakteri olarak karşımıza çıkacak Captain Marvel’ı yeni filmde de canlandırmak için kolları sıvadı. Marvel, Captain Marvel 2 filmi için senaristini buldu.

Captain Marvel Kimdir?

Devam filmi, WandaVision dizisinin de senaristlerinden olan Megan McDonnell tarafından kaleme alınacak. İlk film, yönetmenler Anna Boden ve Ryan Fleck tarafından, Geneva Robertson-Dworet’in yardımıyla kaleme alınmıştı. Bu isimlerin yeni filmle ilgili görev alıp almayacağı henüz belirsiz. Captain Marvel 2 filmi için kadın bir yönetmen arayışı da sürüyor.

İlgili Makaleler

Hikayenin ne hakkında olacağına dair henüz hiçbir bilgi yok ama en son Captain Marvel’ı Thanos ve ordusuna karşı olan savaşta izledik. Marvel’ın Captain Marvel 2 filminde ne sunacağını bilmiyoruz ancak kozmik bir hikaye izleyeceğimize şüphe yok.

Marvel, 4. Evre Filmlerini Duyurdu

Filmin ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor ancak tahminler, 2022 yılında Marvel’ın 5. evre filmleri arasında Captain Marvel 2’yi görebileceğimiz yönünde.

İlginizi Çekebilir  Jurassic Park 4'ün İsmi ve Detayları Belli Oldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu