Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Captain America: Civil War Filmi Vizyonda!

Captain America: Civil War Filmi Vizyonda!

captain-america-iron-man-civil-war-banner

Çizgi roman severlerin de sinema tutkunlarının da uzun süredir beklediği Captain America: Civil War filmi vizyona girdi.

Marvel Sinematik Evreni için de bir değişime götürecek olan film, pek çok izleyici tarafından, “Önceki Marvel filmlerine nazaran yetişkinlere daha çok hitap eden bir film olmuş,” yorumunu aldı. Captain America ve Iron Man takımlarının kapışmasına tanık olun!

Filmin konusu şöyle;

Marvel alemi için sivil savaş alarmı! Captain America: Civil War filmi; süper kahramanları, öykü evreninin en önemli konusunda karşı karşıya getiriyor. Avengers’ın dahil olduğu olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Avengers’ın bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yapmaya başlarlar. Bu durum Avengers’ın fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur.

civil-war-gorsel-003

Steve Rogers’ın önderliğinde Avengers’ın hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup ve Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen bir diğer grup.

Chris Evans’ın dördüncü defa Captain America kostümünü giyeceği filmde, yönetmen koltuğunda yeniden Russo Kardeşler var! Chris Evans’a başrollerde Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Daniel Brühl gibi isimler eşlik ediyor.

İlginizi Çekebilir  Rogue One: A Star Wars Story Filminin Yapım Notları