Sinema Haberleri

Bugün Gösterime Girmesi Planlanan Eternals Filmi Bir Yıl Sonraya Ertelendi

Covid-19 salgını nedeniyle gösterimi ileri tarihe çekilen yapımlar arasına Eternals filmi de eklendi. Marvel Sinematik Evreni‘nin merakla beklenen yapımlarından olan Eternals, bugün değil önümüzdeki Kasım ayında vizyona girecek.

Marvel Studios, Chloé Zhao‘nun yönetmenliğindeki Eternals‘ın gösterim tarihini 6 Kasım 2020‘den 5 Kasım 2021‘e çekti. Öte yandan Fransa‘daki promosyon çalışmaları sayesinde yapımdan ilk görsel de sızmış oldu.

Ana kadronun yeni kostümleriyle boy gösterdiği Eternals‘ın çiziminde; Richard Madden’ı Ikaris, Kumail Nanjiani’yi Kingo, Brian Tyree Henry’yi Phastos, Dong-seok Ma’yı Gilgamesh, Gemma Chan’i Sersi, Salma Hayek’i Ajak ve ışıldayan altın zırhıyla Angelina Jolie’yi Thena olarak görüyoruz. Barry Keoghan’ın Druig, Lia McHugh’ın Sprite ve Lauren Ridloff’un Makkari karakteri de sırada bulunuyor.

Kaz ve Ryan Firpo tarafından senaryosu kaleme alınan Eternals, Avengers: End Game‘teki olayların sonrasında geçecek ve Eternalların, insanlığın en eski düşmanı The Devantlara karşı mücadelesini beyazperdeye taşıyacak.

İlginizi Çekebilir  Carrie Fisher'ın Ölüm Sebebi Uyuşturucuya Bağlı Olabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu