Sinema Haberleri

Bryan Singer, Bohemian Rhapsody Filminden Kovuldu

Başrolde oynayacak ve müzik dünyasının efsane ismi Freddie Mercury’yi canlandıracak Rami Malek‘in sağlık problemleri nedeniyle filmin çekimlerinin durdurulması haberlerinin açıklanmasından sadece birkaç gün sonra Bryan Singer’ın yönettiği Freddie Mercury/Queen biyografisi Bohemian Rhapsody projesine dair yeni bir güncelleme geldi: Singer geçtiğimiz pazartesi günü filmden kovuldu.

Fantastik şarkılarla müzik dünyasına farklı bir bakış açısı katan Queen grubunun biyografisinin anlatılacağı Bohemian Rhapsody filminde yönetmen krizi yaşanıyor. 20th Century Fox, ünlü yönetmen Bryan Singer‘ın sözleşmesi uyarınca şartları yerine getirmediğini ve sözleşmenin feshedildiğini doğrulayarak söz konusu duyuruyu yaptı.

Bryan Singer

Singer ile oyuncu kadrosunun, özellikle de başrol oyuncusu Rami Malek ve Tom Hollander’ın yaşadığı çatışmalar sonrasında sette gerginlikler olduğu da gelen haberler arasında. Filmin yönetmeni Singer ilk olarak davranışları üzerine filmden ayrılmış. Ve Singer sonrasında sette (üstelik birkaç kez) bulunmadığı için, görüntü yönetmeni Thomas Newton bazı sahneleri yönetmek için yönetmen koltuğuna oturmak zorunda bile kalmış.

Bryan Singer ve Rami Malek arasındaki gerginlik ortadan kalkmış olsa da, yönetmen sete geri dönmediği için yapımcılar onu kovmaya karar vermişler. Daha önce de Singer, setteki davranışlarını değiştirmesi için en az bir uyarı almış. Çekimleri durdurulan Bohemian Rhapsody şimdi yeni bir yönetmen arıyor, stüdyo da mümkün olduğunca kısa sürede filme devam etmeyi umuyor. 

İlginizi Çekebilir  20th Century Fox, The Fly Filmini Yeniden Çekecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu