Sinema Haberleri

Bruce Willis’in Başrol Olduğu Cosmic Sin’den Yeni Fragman Yayınlandı

Edward Drake‘in yönetmenliğini yaptığı bilimkurgu ve aksiyon türündeki Cosmic Sin filminden fragman yayınlandı. Bruce Willis uzun zaman sonra bir bilimkurgu filminde yer alıyor.

Bünyesinde birçok önemli ismi barındıran Cosmic Sin‘den sonunda fragman geldi. Film, Breach (2020) ile tanınan Edward Drake yönetmenliğinde hazırlandı. Drake bu filmde Bruce Willis ile beraber çalışmıştı. Cosmic Sin‘de de yine ünlü aktör ile çalıştı.

Cosmic Sin, 2524 yılında geçen bir aksiyon ve bilimkurgu filmi. İnsanlık artık uzayın köşelerine açılmaya ve gezegenleri kolonileştirmeye başlamıştır. Ancak karşılaşılan uzaylı ırkı insanlığı tehdit etmektedir. Artık emekliye ayrılmış General James Ford, bu tehlikeye karşı yeniden göreve çağrılır. Ford karakterini de tahmin ettiğiniz üzere Bruce Willis canlandırıyor.

İlgili Makaleler

Film hikaye açısından 90lar’ın filmlerini anımsatsa da görsel olarak oldukça ilgi çekici duruyor. Aksiyon dozajıyla tam yerinde gibi. Saban Films tarafından hazırlanan Cosmic Sin, 12 Mart tarihinde vizyona giriş yapacak.

Cosmic Sin kadrosunda, Frank Grillo, Brandon Thomas Lee, Corey Large, Perrey Reeves, CJ perry, Lochlyn Munro, Costas Mandylor ve Adelaide Kane bulunuyor. Fragmanını da aşağıya bırakıyoruz.

İlginizi Çekebilir  Baldur's Gate 3 Serimizi İzliyor Musunuz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu