Sinema Haberleri

Bright Filmi Bugün Netflix’te Yayınlandı

Orijinal yapımlarına tam gaz devam eden Netflix‘in yeni filmi Bright bugün itibariyle platformdaki yerini aldı! Film izleme alışkanlıklarını değiştiren Netflix’le şimdi salonunuza kurulup başrolünde Will Smith‘in yer aldığı fantastik aksiyon filmi Bright’ı izlemenin tam zamanı!

Tüm dünyada aynı anda yayınlanan Bright’ın yönetmenliğini David Ayer üstlenirken, başroldeki yıldız oyuncu Will Smith’e Joel Edgerton ve Noomi Rapace eşlik ediyor.

İki farklı ırktan partner olarak çalışan polisler Ward ve Jakoby’nin bir devriye sırasında başlarına gelenler, tüm dünyanın geleceğini değiştirecek bir dizi olayı tetikler ve macera başlar. Farklı geçmişlere sahip iki polis Ward ve Jakoby’nin rutin bir gece devriyesinde yaşadıkları olayların, bir gecede bildiğimiz anlamda dünyanın geleceğini nasıl değiştirdiğini anlatan Bright, Netflix’in şimdiye kadarki en büyük yapımlarından biri.

Bu akşam Netflix karşısında Bright ile kendi galanızı yapmak için çağırın eve eşi dostu, patlatın mısırları, serin kırmızı halıları!

Ayrıca Netflix’in Türkiye’ye özel Bright frgamnını da mutlaka izleyin!

İlginizi Çekebilir  Yedinci Oğul Filminden Yeni Fragman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu