Sinema Haberleri

Brie Larson, Captain Marvel 2’ye Hazırlanmak İçin Evine Spor Salonu Kurdu

Bir süredir Youtube yayınları yapan Brie Larson, Captain Marvel 2 filmi için çalışmalara başlayacağını kanalından duyurdu.

Youtube‘da 2021’de esnek olmak adlı bir video paylaşan oyuncu Brie Larson, başlayacağı podcast serisinden bir karavana sahip olma ve güvenli ve mesafeli yerlere doğru yolculuğa çıkmaya kadar yeni yıl planlarını anlattı. Sempatik oyuncu bizleri ilgilendiren haberi sona sakladı. Larson, iki yıl önce Marvel Sinematik Evreni‘ne Carol Danvers olarak adım attığı Captain Marvel filminin devamı için çekimlere bu yıl başlayacaklarını söyledi.

Captain Marvel 2‘nin yaklaştığını ancak kendisinin hazır olmadığını ve harekete geçmesi gerektiğini söyleyen Brie Larson, evine kurduğu spor salonunu gösterdi. Antrenörü ile Captain Marvel rolü için egzersizlere başlayacağını duyuran Larson, sağlam heyecanlanmış olacak ki sosyal medyada sık sık kaslarına denk geldiğimiz Zack Efron ve “The Rock” Dwayne Johnson‘a da meydan okudu.

Larson ile birlikte Ms. Marvel‘dan Teyonah Parris ve Iman Vellani‘nin de kadrosunda yer alacağı Captain Marvel 2‘nin gösterim tarihi 11 Kasım 2022 olacak.

İlginizi Çekebilir  Planet of the Apes Serisine Ne Olacağı Az Çok Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu