Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Bohemian Rhapsody’nin Çekimleri Sonunda Başlıyor!

Bohemian Rhapsody’nin Çekimleri Sonunda Başlıyor!

Müzik dünyasının efsane seslerinin başında gelen Freddie Mercury’nin hayat hikayesini anlatacak Bohemian Rhapsody’nin çekim takvimi netlik kazandı.

Sadece sesiyle değil, yazarlığıyla ve sahneyi dolduran gösterileriyle de müzik dünyasında büyük bir etki bırakan Freddie Mercury’nin hayat hikayesini konu alan bir filmin gelmesi yıllardır bekleniyor. Arap saçına dönen ön prodüksiyon çalışmaları sonunda meyvesini verdi.

İsminin Bohemian Rhapsody olması planlanan film önümüzdeki eylül ayında çekilmeye başlanacak. 2018’in son çeyreğinde ise vizyona girmesi bekleniyor.

Mr. Robot dizisinden hatırlayacağınız Rami Malek’in, Mercury’e hayat vereceği daha önceden açıklanmıştı. Yönetmen koltuğunda X-Men serisini şahlandıran Bryan Singer’ın bulunacağı filmin senaryosunu Anthony McCarten yazacak. Queen grubundan Roger Taylor ve Brian May ise müzik prodüktörleri olarak katkı sağlayacaklar.

Şarkılarında bilimkurgu ve fantazya ögelerine bolca yer veren Freddie Mercury’nin (E, onlar hangi şarkılar derseniz daha önceden hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz) hayatını anlatacak filmin kadrosu şu an bile çok sağlam duruyor. Umarım ortaya tadından yenmeyecek, müzik kalitesi zirvelerde dolaşacak bir film çıkar.

İlginizi Çekebilir  Karanlık ve Çirkin bir Spawn Filmi