Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Boba Fett Filmi İçin Tanıdık Bir Yazar!

Boba Fett Filmi İçin Tanıdık Bir Yazar!

boba-fett

Star Wars serisinin yanı sıra, evrene hayat veren yan karakterlerin de filmlerinin olacağı duyurulmuştu. Henüz hangi karakterler üzerine yoğunlaşılacak bilinmiyor. Ancak bunlardan birisi yüksek ihtimalle Boba Fett olacak.

Boba Fett, Star Wars VI: Return of the Jedi filminin başında Sarlacc’ın midesinde ölüyordu. Ancak hayranlar tarafından çok sevilen Fett, genişletilmiş evren çizgi roman ve romanlarında buradan kurtuluyordu. Her ne kadar Abrams ve ekibi eski genişletilmiş evren hikayelerine sadık kalınmayacağını açıklasa da, Boba Fett’in buradan kurtuluşu hakkında 1-2 şey göreceğimize eminiz.boba-fett-gorsel

Yeni Star Wars filmi hakkında görüntüler yeni yeni sızdırılmışken, yeni bir haber de Boba Fett’in cephesinden geldi. Çıkan söylentiye göre Empire Strikes Back’in yazar ekibinden Lawrence Kasdan, Boba Fett filminin senaryosunu hazırlayacak.

Hikayenin ise genişletilmiş evren romanlarından Tales of the Bounty Hunters’a odaklanacağı söyleniyor. Bu kitap Boba Fett üzerine odaklı. Senaryonun da bu kitap üzerinden şekilleneceği belirtiliyor.

Bakalım bu söylentiler ne kadar doğru çıkacak. Galaksinin en donanımlı kelle avcısının oynadığı film, eminiz ki fazlasıyla ilgi görecektir.

İlginizi Çekebilir  Metro 2033 Film Oluyor!