Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Boba Fett Filmi Ertelendi

Boba Fett Filmi Ertelendi

boba-fett

The Lego Movie’nin yönetmenleri Chris Miller ve Phil Lord’un yönetmen koltuğunda oturacağı Boba Fett filmi için çalışmalar şimdiden başlamış durumda ancak filmin 2018 vizyon tarihini alması, bir diğer Star Wars filmine ket vurdu.

Star Wars evreninin seviilen karakterlerinden Boba Fett’e odaklanacak olan filmin aynı vizyon tarihinde çıkması karışıklık yaratacağı gerekçesiyle, Boba Fett filmi 2020‘ye ertelendi. Filmin yönetmen koltuğuna ilk olarak Fantastik Dörtlü’nün olaylı yönetmeni Josh Trank oturmuş ancak Marvel projesi için projeden ayrılmıştı. Filmin yönetmen arayışı hâlâ devam ediyor.

boba-fett-gorsel

LucasFilm’in başkanı Kathleen Kennedy, Entertainment Weekly’ye yaptığı açıklamada projenin hâlâ aktif olduğunu ve çekiileceğini duyurdu. “Bu kesinlikle anlatmak istediğimiz hikayelerden biri,” diyen Kennedy, “Filmde pek çok yenilikçi teknoloji var. Bu yüzden filmi ertelemek konusunda içimiz rahat. Ancak hala film hakkındaki çalışmalarımız devam ediyor. Hiçbir şey için acele etmediğimiz bir noktaya gelmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir  Batman: The Killing Joke Animasyonundan İlk Görüntü