Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Bloodshot İçin Jared Leto Düşünülüyor

Bloodshot İçin Jared Leto Düşünülüyor

Suicide Squad filminde Joker olarak karşımıza çıkan Jared Leto, çizgi roman uyarlamaları konusunda ilerleyişini sürdürüyor. Son gelen haberlere göre Leto, Sony’nin Bloodshot filminde oynayacak gibi görünüyor.

Bloodshot filmi; Kevin VanHook, Yvel Guichet, Don Perlin ve Bob Layton tarafından yazılan ve 1992 yılında Valiant Comics bünyesinde yayınlanan bir çizgi romana dayanıyor. Filmin vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Filmin konusu

Angelo Mortalli, ailesi tarafından aldatılmış ve üzerine bir cinayet bırakılan eski bir mafya tetikçisidir. Tanık koruma altına alındığında, bu sefer kendisini korumakla görevli FBI ajanı tarafından tekrar ihanete uğrar ve gizli bir hükümet programının parçası olarak kaçırılır. Zihni geçmişine dair detaylardan temizlenir ve onu insanlık dışı güç ve şifa kabiliyeti olan süper bir askere dönüştürmek için nanitlerle doldurulur.

Elbette, bir şeyler ters gider ve Mortalli kaçar. Anılarının kalan parçaları ile birlikte, kendisine haksızlık etmiş olanları aramaya başlar ve tam olarak kim olduğunu anlamaya çalışır.

Bloodshot, Marvel’ın Punisher karakterini andıran iri, güçlü bir karakterdir. Hatta hikayesi de yer yer benzerlik taşır. Jared Leto gibi daha zarif görünüşlü bir oyuncu Bloodshot karakterini nasıl canlandırabilir göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Stephen King'in Mahşer Eseri 4 Filmlik Seri Olacak