Sinema Haberleri

Blade Runner Dünyası Çizgi Romanlarda Yaşayacak

Ryan Gosling ve Harrison Ford’lu Blade Runner 2049, gişede istenen başarıyı elde edemese de, bu distopik evren, çizgi roman dünyasında yaşamayı sürdürecek.

Entertainment Weekly’den edindiğimiz bilgilere göre; Sony ile Blade Runner 2049’u hayata geçiren Alcon Media, Titan Comics ile ortak bir proje için anlaştı. İki firma, Blade Runner evreninde geçecek yeni çizgi roman ve grafik roman serileri çıkaracak.

Alcon Media ile Titan Comics arasındaki anlaşma, Blade Runnar 2049’un yaratım aşamasını anlatan tamamlayıcı kitapların da Titan Books tarafından basılmasını kapsıyor.

► Blade Runner ve Blade Runner 2049 Arasında Neler Oldu?

Blade Runner’ı çizgi dünyasına getirmeye hazırlanan Titan Comics’in yayıncıları Nick Landau ile Vivian Cheung, serinin hayranları için güzel bir sürpriz olan bu projeyle ilgili olarak, “Blade Runner evreni henüz fazla keşfedilmedi, orada çok daha fazlası var. Bu dünyayı; yeni okuyucu kitlesi için, yeni bir yolla hayata geçirmek ve daha önce görülmemiş hikayeleri anlatmak bizim için onurdur” diye konuştu. Çizgi/grafik roman serileri ve kitapların ne zaman yayınlanacağı bilgisi ise açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir  Süper Kahraman Filmlerinin Sinemadaki Durumu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu