Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Blade Runner 2049’a Yaş Engeli ve Filmden Yeni Görüntüler

Blade Runner 2049’a Yaş Engeli ve Filmden Yeni Görüntüler

Blade Runner filminin devamı niteliğinde olan Blade Runner 2049 adım adım gelirken geçen gün yayınlanan fragman heyecanımızı da doruğa çıkardı.

Geçtiğimiz günlerde bir röportajı cevaplayan yönetmen Denis Villeneuve, filmin vahşet, küfür ve belki cinsellik içerebileceğine dair sinyaller verdi. Blade Runner 2049 filminin, tıpkı ilk film gibi R-Rated, yani yetişkinlere yönelik olacağını belirtti.

İlk filmde striptizciler, fahişeler, sevişen eşcinsel androidler görmek mümkündü. Bununla birlikte Blade Runner filminde çok fazla vahşet ve kan görmemiştik ama yeni film hazır yetişkinlere yönelik olmuşken daha vahşi görüntülerle de karşılaşabiliriz.

Sözlerine devam eden Denis Villeneuve,

“Sanırım lanetlendim, bilimkurguya aşığım. Gerçekleştirmek istediğim iki fikrim daha var. Bunlardan birisi şu; Blade Runner serisi devam edebilir… ama önce bu filmin nasıl olacağını göreceğiz.”

Bu sözler, Blade Runner serisinin yeni filmlerle devam edip etmeyeceğini net bir şekilde açıklamasa da olası yeni filmlerde Denis Villeneuve’ü yine yönetmen koltuğunda görebiliriz.

Denis Villeneuve tarafında bunlar yaşanırken Entertainment Weekly de filmden yeni görüntüler yayınladı. İşte yayınlanan yeni görüntüler!

İlginizi Çekebilir  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales Filmi Türkiye'de Rekor Kırdı

Şimdiden merakımız çok yüksek. 6 Ekim 2017 tarihine kadar bekleyeceğiz…