Sinema Haberleri

Bird Box’ın Devam Filmi Çekilecek

Netflix tarafından 2018 yılında yayınlanan ve baş rolünde Sandra Bullock’un yer aldığı Bird Box’ın devam filmi için çalışmalara başlandığı öğrenildi.

Josh Malerman’ın Kafes isimli romanından uyarlanılarak filmleştirilen Bird Box, çok büyük ilgi çekmese de izleyiciler tarafından beğeni toplamayı başarmıştı. Kıyamet sonrası bir dünyada geçen Bird Box’ta, bakıldığı takdirde saldırıya geçen görünmez varlıkların insanları avladığı bir atmosfer yaratılmıştı.

Josh Malerman

Sandra Bullock, Trevante Rhodes, Sarah Paulson ve John Malkovich gibi önemli yıldızları barındıran Bird Box’ın devam filmi için de çalışmaların başladığı ortaya çıktı.

Romanın yazarı Josh Malerman, Inverse sitesine verdiği röportajda filmin devamı hakkında yöneltilen bir soruya da cevap verdi. Malerman, “Çok fazla şey söyleyemem fakat çalışmaların yapıldığını söyleyebilirim. Bazen bu gizlilik süreci garip geliyor ama ben de oyunun bir parçasıyım.” sözlerine yer verdi.

Kafes’in devamı olan Malorie, anlatılan hikayenin 10 yıl sonrasını konu ediniyor. Devam filmi de Malorie üzerinden işlenecekmiş.

İlginizi Çekebilir  Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Filminin Fantastik Konsept Tasarımları Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu