Sinema Haberleri

Bilimkurgu Türündeki Anime Your Name, Live-Action Film Oluyor!

Geçtiğimiz sene vizyona giren ve 355.2 milyon dolarlık hasılatı ile Japonya’nın gişe rekorunu kıran, bilimkurgu türündeki başarılı anime Your Name (Kimi no na wa) live-action film oluyor!

Paramount Pictures’tan gelen resmi açıklamaya göre ünlü film stüdyosu, yönetmen J.J. Abrams’ın yapım şirketi Bad Robot ve orijinal animenin yapımcılığını üstlenen Genki Kawamura ile bir araya gelerek Your Name’i beyaz perdeye taşıyacak. Ayrıca yönetmen koltuğuna da J.J. Abrams oturacak.

İlgili Makaleler

Akademi Ödülü sahibi senarist Eric Heisserer’in (Arrival) senaryosunu kaleme alacağı film için henüz bir vizyon tarihi planlanmış değil. Nispeten düşük bütçeli bir anime yapımı olan ve yönetmenliğini Makoto Shinkai’nin üstlendiği Your Name, iki yabancının birbirleri ile vücutlarını değiştirebildiklerini keşfetmeleri ile başlayan serüvenlerini konu alıyor.

Oyuncu seçimleri nedeni ile izleyicilerin bir kısmından oldukça tepki gören Ghost in the Shell’in ardından, Paramount Pictures’ın Your Name için nasıl bir oyuncu kadrosu oluşturacağı merakla bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Nova, MCU Filmlerine Ne Zaman Dahil Olacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu