Sinema Haberleri

Bilimkurgu Filmi Lucy’nin Devamı Yolda

Scarlett Johansson‘ın başrolünde oynadığı bilimkurgu filmi Lucy devam edecek gibi görünüyor. 2014 yılında vizyona giren ve büyük beğeni toplayan Lucy‘nin senaryosunun şimdiden hazır olduğu açıklandı.

İnsan beyninin sınırlarını zorlamasını ve bu sınırları aştığında neler olabileceğini bizlere gösteren film aslında bilimin ilerisine geçerek bilimkurguya uzanmış ve fantastik bir sonla final yapmıştı. Devamında neler olabileceğini ise doğrusu şu anda pek öngörebilmek mümkün değil.

Lucy, son olarak EuropaCorp yapımı Valerian filmi ile seyircilerinin karşısına çıkan yönetmen Luc Besson‘ın imzasını taşıyordu. Fransız yönetmenin son filminin yüksek bütçesine rağmen gişede hezimete uğraması, Lucy’nin devam halkası için ayrılacak bütçe hakkında soru işaretleri doğuruyor.

Geçtiğimiz yıl aldığı bütçe darbesinin ardından EuropaCorp, yeni planladığı filmlere 25 – 35 milyon dolar arasında bütçe ayırmayı planlandığı açıkladı. 40 milyon dolar bütçeyle çekilen Lucy, dünya çapında 463.4 milyon dolar gişe elde etmeyi başarmıştı.

İlginizi Çekebilir  Bird Box'ın Devam Filmi Çekilecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu