Sinema Haberleri

Bilgi Aquaman’den Geldi; Henry Cavill, Superman Rolünü Bırakmıyor!

Bir süredir Man of Steel ve Batman v Superman: Dawn of Justice filmlerinin yıldızı Henry Cavill’in, DC Genişletilmiş Evreni’ndeki Superman rolünü bırakacağı söylentileri ortalıkta dolaşıyordu. Aquaman filmindeki başrolü ile gündemi meşgul eden Jason Momoa, DC hayranlarının merak ettiği konuya açıklık getirerek iddiaların asılsız olduğunu söyledi.

Gösterime girmesine günler kalan filmi Aquaman’in tanıtım etkinliklerinden birinde Entertainment Tonight’a konuşan Momoa, Henry Cavill’in DC Genişletilmiş Evreni’nden ayrılması hakkındaki düşünceleri sorulduğunda; “Henry ile yeni konuştum. Rolünü kesinlikle bırakmıyor. Karakterini seviyor. DC’den ayrılmıyor. Kesinlikle. Yüzde 100!” dedi.

Superman karakteri ile her yaştan izleyicinin takdirini toplayan Henry Cavill’in Superman’i bırakıp DCGE’nden ayrılacağı haberleri Eylül ayında yazılmaya başlamıştı. Ünlü aktörün, David Sandberg’ün Shazam! filminde Superman olarak kamera karşısına geçmeyeceği ortaya çıkınca dedikodular artmış ancak ne Warner Bros., ne de Cavill bu ayrılığı doğrulamamıştı. Ekim ayında Warner Bros.’un, Ben Affleck’in Batman’i ve Henry Cavill’in Superman’i de dahil solo filmler yapmayı planlamadığı söylenmeye başladı. Hatta Batman rolü için yeni bir oyuncu değişimi iddiaları da gündeme geldi.

Netflix’in The Witcher serisinde Rivialı Geralt’a hayat veren Henry Cavill, dedikodulara aldırmadan çekimlerini devam ettirirken, Warner Bros.’tan da ses çıkmayınca süper kahramanlar dünyasının merak ettiği yanıt Aquaman filminde DC’nin Arthur Curry’sine bürünen Jason Momoa’dan geldi. Arkadaşı hakkında çıkan söylentilere nokta koyan Momoa, yüzde 100 garanti de verdi.

Netflix, The Witcher Dizisinin Kadrosunu Açıkladı: Merak Etmeyin Ciri Sarışın!

İlginizi Çekebilir  Aquaman Posterleri Ana 7 Karakteri Bizlere Gösterdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu