Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Benedict Cumberbatch’i İlk Kez Büyülü Doctor Strange Olarak Gördük

Benedict Cumberbatch’i İlk Kez Büyülü Doctor Strange Olarak Gördük

doctor-strange-banner

Doctor Strange filminin çekimlerinin başladığı günden beri ilk görüntüler bizleri heyecanlandırmıştı ancak Benedict Cumberbatch‘i Stephen Strange olarak görmeyi büyük bir merakla bekliyorduk.

Nihayet Entertainment Weekly’nin paylaştığı fotoğraflarla, Doktor’un Sanctum Sanctorum’una ilk adımımızı atıyoruz.

doctor-strange

doctor-strange1

Filmle ilgili “Doctor Strange’de her türlü delilik var,” yorumunu yapan Cumberbatch sözlerine şöyle devam ediyor: “Düşmek, uçmak, atlamak, zıplamak, dövüşmek, bir şeyleri yumruklamak, bir şeylerden yumruk yemek. Gerçekten çok sert ve karmaşık.”

doctor-strange-room

doctor-strange-hands

Yönetmen Scott Derrickson ise projeyle ilgili hislerini şu sözlerle açıklıyor: “Hala bu filmi çekiyor olmanın şokundayım. Hala birinin kapıma gelip “Bu film bizim için fazla garip, bunu yapamayız.” demesini bekliyorum.”

doctor-strange2

Çizgi romanın takipçileri, Stephen Strange’in New York’un Greenwich Kasabası, 177A Bleecker Sokak’taki üç katlı konağı Sanctum Sanctorum’a aşinadır. Çizimlerde Strange’in konağının yanı sıra, ellerini kullanamamasına neden olan ve onu mistik sanatlara iten kazaya dair ipuçları da yer alıyor.

Scott Derrickson’ın yönetmen koltuğuna oturduğu, oyuncu kadrosunda ise Benedict Cumberbatch, Tilda Swinton ve Chiwitel Ejiofor gibi isimlerin yer aldığı Doctor Strange 4 Kasım 2016‘da vizyona girecek.

İlginizi Çekebilir  Pasific Rim 2'nin Çıkış Tarihi Belirlendi

ew-strange