Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Ben Affleck, Batman Filmiyle Sorun Yaşıyor

Ben Affleck, Batman Filmiyle Sorun Yaşıyor

Ünlü aktör Ben Affleck, Batman’i son ve başarıyla canlandıran oyuncu olarak gönüllerimizde taht kurmuştu ancak son dönemde yeni Batman filmiyle ilgili sorunlar yaşıyor.

Ben Affleck, yeni çekilecek olan solo Batman filminin hem yönetmen koltuğunda oturacak hem de filmin senaryosunu yazacak. Üstüne bir de Batman’i oynayacak derken neredeyse yeni Batman filmini tek başına bizlere sunacak.

Geçtiğimiz günlerde The Guardian’a verdiği röportaj ise Ben Affleck’in The Batman filmine olan ilgisini kaybettiğini gözler önüne serdi. Röportajda; “Yönetmenlik ve senaryonun bir arada olması güzel fakat elimizde henüz bir senaryo yok ve hiçbir hazırlık yok. Eğer bunlar gerçekten benim için ‘mükemmel’ bir şekilde bir araya gelmezse bu filmi yapmam,” dedi.

Ben Affleck’in yapım konularında hassas olduğu bilinen bir şey fakat bir Batman filmini çöpe atmak için gerçekten bazı sorunlar olması lazım. Affleck’in titiz çalışması sebebiyle film için bir vizyon tarihi bile belirlenmemişti, bu sayede kendisi de rahat çalışabilecekti. Görünen o ki vizyon tarihinin verilmesi için bir süre daha bekleyeceğiz… tabii film vizyona girecekse!

İlginizi Çekebilir  Matt Damon, Bourne Serisi'ne Geri Dönüyor!