Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Beetlejuice 2’nin Kesinleştiğini Winona Ryder Duyurdu!

Beetlejuice 2’nin Kesinleştiğini Winona Ryder Duyurdu!

Beetlejuice 2 banner

Önce Tim Burton‘ın verdiği ipuçları daha sonra Michael Keaton‘dan gelen yeşil ışık derken hepimizin tahmin ettiği o güzel haber geldi ve Winona Ryder sonunda Beetlejuice 2‘nin yolda olduğu haberini doğruladı.

Yeni HBO mini serisi Show Me A Hero hakkında konuşmak için katıldığı Late Night with Seth Meyers‘da ortalıkta dolaşan dedikodulara dair sorulan soruya “Projeyi mümkün olduğunca gizli tutmaya çalıştık, kimse hakkında en ufak bir kelime bile etmiyordu ama Tim yeni filmi Big Eyes’ın basın toplantısında, tüm kameraların önünde ‘Evet ikinci film geliyor ve Winona da projeye dahil.’ dediğine göre ben de haberleri doğrulayabilirim.” diyerek devam filminin geldiği haberlerini resmen doğrulamış oldu.

2013’ün sonlarına doğru Tim Burton’ın Warner Bros.’la bir devam filmi için görüşmelere bağladığı haberleri yayılmıştı. Aynı sene, Michael Keaton, ünlü yönetmenle proje hakkında görüştüklerini doğrulamış ve “Eğer o bu işin içinde olacaksa teklifini geri çevirmek bir hayli zor olacak.” şeklinde yorum yapmıştı.

İkinci filmin senarist kadrosunda ise Burton’la Dark Shadows filminde birlikte çalışan Seth Grahame-Smith’i ve David Katzenberg’ü görüyoruz.

İlginizi Çekebilir  Matt Reeves, Batman Filmini Çekmeye Yıl Sonunda Başlayacak