Sinema Haberleri

Battlestar Galactica Filmi Tekrar Yapım Aşamasına Girdi

battlestar-galactica-banner

Battlestar Galactica filmi yeni filme kavuşma yolunda bir şans daha yakaladı.

THR’ın haberine göre Universal Pictures filmin yapımına yardım etmeleri için yapımcı olarak Michael De Luca (The Social Network, Dracula Untold) ve Scott Stuber’la (Ted, Battleship) birlikte çalışıyor. Planları büyük etki yaratan bir film yapmak.

Battlestar Galactica, Glen A. Larson tarafında yaratılmıştı ve 1978-1979 yılları arasında ABC’de yayınlanmıştı. Daha sonrasında 2004 yılında SyFy kanalında yeni uyarlaması yayınlanmıştı ve izleyicilerden iyi puanlar almıştı.

battlestar-galactica-gorsel-1

Son yayınlanan dizi bitmeye yaklaştıkça Universal Pictures film uyarlamasını yapmak için yönetmen Bryan Singer’la çalışmaya başladı. Bir çok yazar işin içine dahil olup hikaye geliştirmeye çalıştıktan sonra filmden ses çıkmamaya başladı ve unutulmaya başlandı. 2014’ten beri Singer projede yer almıyor.

Şimdiki film çalışmaları daha yolun çok başında. Projede daha senarist ve yönetmen yok. Geçmişi olan bir isim olduğu için bu pozisyonlara yetenekli kişiler getirilmeli. Yeni haberler gelene kadar bilimkurgu hayatınızdan eksik olmasın.

İlginizi Çekebilir  Dünya Dışından Çok Güçlü Bir Sinyal Ulaştı - Uzaylılarla İlk Ciddi Temas Olabilir Mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu