Sinema Haberleri

Batman vs. Superman Filminin İsmi ve Logosu Belli Oldu

batman-superman-dawn-of-justice-banner

DC Comics’in iki ağır topunu karşı karşıya getirecek filmin ismi resmi olarak ortaya çıktı. Şimdilik filmin adını bilmekle yetineceğiz gibi gözüküyor. Çünkü fazla detay yok.

Bir tarafta Dünya’nın (!) en kuvvetli süper kahramanı diğer tarafta ise gecelerin koruyucu şövalyesi var. İkisinden de nefret eden çok insan var ancak bir gerçek var ki Batman vs. Superman filmi önümüzdeki yıllarda vizyona girecek ve oldukça da başarılı olacak gibi gözüküyor.

İlgili Makaleler

Geçtiğimiz hafta içerisinde Zack Synder, Batman’in kostümü ve Batmobile hakkında ilk görselleri ortaya çıkarmıştı. Şimdi ise filmin ismi ortaya çıktı. Filmin ismi Batman V. Superman: Dawn Of Justice olacak. Bu isim kafalarda hemen soru işaretleri oluşturmaya başladı.

Beyazperde arenasında ilk defa adam akıllı Batman ve Superman karşılaşması izleyeceğiz. Peki bu Dawn of Justice ne ola? Büyük ihtimalle daha sonrasında çekilecek Justice League filmi için bir altyapı hazırlanacak. Film Batman ve Superman’in arasında geçen bir kavgayı mı konu alacak yoksa ortak bir düşmana karşı mücadele mi verecekler? Belki de klasik dönem çizgi romanlardaki gibi önce kavga edip sonra başkalarını dövebilirler.

Bakalım filmin ilk haberleri kadar filmin kendisi de iyi olacak mı?

batman-vs-superman-dawn-of-justice

İlginizi Çekebilir  Wonder Woman'ın Kadrosu Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu