Sinema Haberleri

Batman v Superman’e Dair İlk İzlenimler İyi Gözüküyor

batman-superman-soundtrack

Batman v Superman: Adaletin Şafağı önümüzdeki Cuma günü vizyona girecek. Ama ABD’deki şanslı izleyiciler filmi 20 Mart tarihinde izleme fırsatı yakaladılar.

Görünen o ki, karşımızda beklentilerimizin çok üstüne çıkacak bir Batman v Superman filmi var. Geçtiğimiz pazar günü birçok izleyici, New York’taki Radio City Music Hall merkezinde gerçekleştirilen özel gösterimde filmi önceden izleme şansı yakaladı. Filme dair yorumlar ise oldukça iyi.

superman-batman-wonder-woman-gif

Filmin gidişatına dair bilgi içermeyen mesajlara bakılacak olursa, Zack Synder’in Batman v Superman filmi süper kahraman filmlerine yeni bir soluk getirecek. Bu zamana kadar DC filmlerinin, Marvel filmlerinin gerisinde kaldığı konusundaki kanı, Adaletin Şafağı ile yok edilmiş.

İşte paylaşılan birkaç Tweet:

  • Batman v Superman gelecekteki DC filmlerine bir örnek teşkil edecekse, Marvel’ın daha dikkatli olması gerekiyor.

  • Keaton’ı herkesten daha çok seviyordum ama bu en iyi Batman filmi. Ve diğerleri ona yakın bile değil.

  • Ayrıca filmdeki bir çok öge insanların beklentisinden farklıydı. Fragmanlar şaşırtıcı biçimde aldatıcı hazırlanmış.

Bu yorumların ardından yapılan açıklamalara göre Batman v. Superman filminin erken bilet satışları Deadpool’un erken bilet satışlarını geçti. Yani insanların beklentisi bir hayli büyük. Böylesine güzel yorumlar da yapılınca, bilet satışlarında patlama yaşanmış.

Filme dair daha geniş incelemeler perşembe gününe kadar yayınlanmayacak. O zamana kadar ambargo uygulaması var. Biz de Frpnet ailesi olarak önümüzdeki perşembe günü filmin Türkiye galasına gidip neler olduğunu öğreneceğiz. O zamana kadar bizi takipte kalın.

Ayrıca aşağıdaki videodan film vizyona girmeden önceki düşüncelerimizi de izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  New York Comic-Con, San Diego'yu Geçti

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yurt dışında birçok sinema eleştirmeni köşe yazarları filmin abartıldığı kadar iyi olmadığını yazdı. İşin içinde ticari bir destek var mıdır bilemiyorum, ama şu an filmin beklenenin altında olduğunu söyleyen çok fazla kişi var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu