Sinema Haberleri

Batman v Superman Filmine Joker Mi Geliyor?

joker-banner

Bu ay sinematik evrenler açısından çok önemli gelişmelerle karşılaştık. Şüphesiz ki bunlardan biri, geçen hafta yayınlanan, Jared Leto’yu ilk defa Joker olarak gördüğümüz resimdi.

Dövmeli Joker hayranlarını ikiye bölmüş durumda, fakat yapılan açıklamaya göre resim sadece bir deneme resmi, Joker’ın dövmeleri filmde yer almayabilir.

Ben Affleck’in Suicide Squad setine yaptığı ziyaretten sonra Batman’in de heyecanla beklenen filmde izleyiciyle buluşacağı dedikoduları sosyal medyada yayılmaya başladı. Bugün gelen habere göre ise, Joker’le ilk buluşmamız Suicide Squad’dan önce, Batman v Superman ile gerçekleşebilir.

Gelen haberlere göre Joker, nasıl hapse girdiğini açıklayan bir flashback sahnesinde gözükecek ve bu sahneyle birlikte neden Zack Snyder’ın Batman’inin alt üst durumda olduğunu hep birlikte öğreneceğiz.

Flashback sahnesi, 1988 yılında yayınlanan “A Death In The Family” hikayesinden alıntı olacak Jason Todd’ın Robin versiyonu üzerine odaklanacak.

joker-robin

Bir diğer söylenti de Batman’i Suicide Squad filminde göreceğimiz üzerine ancak Joker’in Batman v Superman filminde kısa bir şekilde görünecek olma ihtimali daha olası görünüyor. Bu söylentiye sebep olan şey ise Ben Affleck’in Suicide Squad setinde Bruce Wayne gibi gelmesi…

Batman v Superman: Dawn of Justice, 25 Mart 2016’da vizyona girmeye hazırlanıyor.

Bu da Jared Leto’nun Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf:

JARED LETO (@jaredleto) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

İlginizi Çekebilir  Oz Büyücüsü'nün Baş Kahramanı Dorothy'nin Elbisesi Satışta

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu