Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Batman ile Ninja Kaplumbağalar’ın Crossover Filminden Yeni Görüntü

Batman ile Ninja Kaplumbağalar’ın Crossover Filminden Yeni Görüntü

Geçtiğimiz hafta duyurulan Dc Entertainment ve Nickelodeon ortak yapımı Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles Animasyon filminden yeni görsel yayınlandı. Bu heyecan verici crossover filmden paylaşılan görüntüde Kara Şövalye ile bir araya gelen Ninja Kaplumbağaları görüyoruz.

James Tynion IV ve Freddie Williams II tarafından yaratılan Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles adlı 6 sayılıkmini çizgi roman serisinden uyarlanan animasyon filmde, Ninja Kaplumbağalar, boyutlararası bir karşılaşma sonucu Batman ile birlik olup, Kara Şövalye’nin ölümcül düşmanlarına karşı savaşıyor.

Troy Baker‘ın hem Batman‘i hem de Joker‘i seslendirdiği Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles‘ın seslendirme kadrosunda; Darren Criss (Raphael), Kyle Mooney (Michelangelo), Baron Vaughn (Donatello), Eric Bauza (Leonardo), Rachel Bloom (Batgirl), Tom Kenny (Penguen), Tara Strong (Harley Quinn ve Poison Ivy), Carlos Alazraqui ve Cas Anvar (Ra’s al Ghul) da yer alıyor. Tam bir çocuk hayali olan yapım, bu bahar 4K, Blu-Ray ve Digital olarak yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir  "Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?" Filmi İçin Vizyon Tarihi Açıklandı