Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Batman: Hush’ın Yönetmeni, Robert Pattinson ile No Man’s Land’in Filmini Çekmek İstiyor

Batman: Hush’ın Yönetmeni, Robert Pattinson ile No Man’s Land’in Filmini Çekmek İstiyor

DC ve Warner Bros. yapımı Batman: Hush‘ın yönetmeni Justin Copeland, Robert Pattinson‘ı “No Man’s Land“e götürmek istiyor.

Animasyon uyarlaması Batman: Hush‘ı yöneten Justin Copeland‘in gönlünde No Man’s Land yatıyormuş. Bir röportaj sırasında, canlı-aksiyon Batman filmi yapma şansı olsa hangi hikayeyi seçmek istediği sorulan Copeland, DC Comics‘in 1999 yılında yayınladığı bir Batman Ailesi crossoverı olan No Man’s Land‘i işaret etti: “Kesinlikle No Man’s Land olurdu. “İstediğini yapabilirsin” deseler, Cassandra Cain’in (Batgirl) açısından No Man’s Land hikayesini söylemek isterdim. Eğer canlı aksiyonum olsaydı ve parmağınla göster deselerdi, rüya gibi olurdu.”

Yapımın başrolünde de Matt Reeves‘in The Batman filmiyle Batman‘lik kariyerine başlayan Robert Pattinson‘ı düşünen Justin Copeland, “Robert Pattinson‘ı seviyorum. Ben bir sinemacıyım. Ve bir film yönetmeni olarak onun çok iyi ve inanılmaz bir aktör olduğunu görüyorum. Onun gibi bir süperstar oyuncunuz varsa şanslısınızdır. Filmde onu oynatmak isterdim” dedi.

İlginizi Çekebilir  Dune'un Çekimleri Başlıyor, Resmi Özeti de Yayınlandı