Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Başka Bir Süper Kahraman Filmiyle Aynı Olduğundan Dark Phoenix’in Sonu Değiştirilmiş

Başka Bir Süper Kahraman Filmiyle Aynı Olduğundan Dark Phoenix’in Sonu Değiştirilmiş

X-Men film serisini sonlandıracak X-Men: Dark Phoenix filmi, çekimlerin ardından başka bir süper kahraman filmiyle “pişti” olmuş. James McAvoy ve Michael Fassbender, bir röportajda filmin sonunun değiştirilip yeniden çekildiğini açıkladı.

Filmin vizyon tarihinin yaklaşmasıyla basın turlarına başlayan ekip katıldığı bir röportajda ilginç bir değişikliği açıkladı. Charles Xavier’ı canlandıran James McAvoy, “Dark Phoenix’in sonu değişmek zorunda kaldı. Yakın zamanda vizyona girmiş başka bir süper kahraman filmiyle çok benzerlik gösteriyordu,” dedi.

X-Men: Dark Phoenix filminin çekimleri 2017’nin sonlarında tamamlamıştı. Orijinal son, uzayda gerçekleşecekti ancak yönetmen Simon Kinberg, filmin bitişini sonradan dünyada yapmaya karar verdi.

Simon Kinberg, daha önceleri verdiği bir röportajda filmin sonunun fazlasıyla “kozmik, az “alevli” olacağını açıklamıştı. Sonrasında bu bahsettiği sonu değiştirdi. Buradan, Dark Phoenix filminin Captain Marvel filmi nedeniyle değiştiğini düşünüyoruz. Demek ki yakın zamanlarda vizyona girse aynı sonra sahip iki süper kahraman filmi izleyecektik.

Michael Fassbender, “Sete casus sokuyorlar, bizim sonumuzu çalmışlar,” diyerek esprili bir yaklaşımda bulundu.

X-Men: Dark Phoenix filmi 5 Haziran‘da vizyona girecek ve X-Men serisi de sona erecek.

İlginizi Çekebilir  Live-Action X-Men Dizisi İçin Kollar Sıvandı!