Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Back to the Future Yeniden Çekilemez!

Back to the Future Yeniden Çekilemez!

back-to-the-future-banner

Efsane bilimkurgu filmi “Back to the Future“ın (Geleceğe Dönüş) yönetmeni Robert Zemeckis, filmle ilgili iddialı bir açıklamada bulundu.

Her gün bir başka yeniden yapım haberiyle çalkalanan sinema dünyası, en azından bir seri adına rahat ve uzun bir nefes alabilir.

Robert Zemeckis, yaşadığı müddetçe herhangi bir Geleceğe Dönüş yeniden yapım projesinin gerçekleşmesine izin vermeyeceğini açıkladı!

back-to-the-future

Sinema tarihinin en sevilen bilimkurgu serilerinden biri olan ve bu zamana kadar hiç bir şekilde yeniden yapım dedikodularına adı karışmayan Geleceğe Dönüş serisi hakkında kara haberi alma korkusu taşıyan fanatiklerin yüreğine su serpecek açıklama da bizzat Zemeckis’in kendisinden geldi.

Şu sıralar Tehlikeli Yürüyüş filminin prodüksiyon sürecini bitiren ve The Telegraph’a konuşan Zemeckis, yaşadığı sürece yeni bir Geleceğe Dönüş yeniden yapım projesinin gerçekleştirilmeyeceğini söyledi. Yine de 63 yaşındaki yönetmen 2011 yılında serinin video oyunlarını kaleme alarak, dördüncü bir film konusunda sevenlerini ümitlendirmişti. Ne de olsa Zemeckis’in sözü şu an için sadece remake projelerini kapsıyor!

Kaynak: Beyazperde

İlginizi Çekebilir  Sony Ağını Genişletiyor; 2021'de Yeni Bir Marvel Filmi Daha Gelecek