Sinema Haberleri

Avengers: Infinity War Filminin Çıkış Tarihi Nisan’a Çekildi

Marvel‘dan Avengers hayranlarına büyük sürpriz! Avengers (Yenilmezler) serisinin son halkası Avengers: Infinity War (Sonsuzluk Savaşı) filminin gösterim tarihi planlanandan bir hafta öne çekildi.

Düne kadar 4 Mayıs’ta sinemalardaki yerini alacağı duyurulan Avengers: Infinity War filmi 27 Nisan’da vizyona girecek. Marvel Studios ile Robert Downey Jr.‘ın Twitter’daki paylaşım üzerinden esprili bir diyalogla açıklandı.

 


 

Gösterim tarihinin öne çekilmesinin nedenlerinden biri filmin dünya genelinde aynı anda vizyona girmesinin sağlanması. Ayrıca Mart ayının oldukça hareketli geçecek olması da Marvel’ın bu kararı almasında büyük etken gibi görünüyor. Disney‘in Solo: A Star Wars Story (Solo: Bir Star Wars Hikayesi) filmi 25 Mayıs’ta sinema severlerle buluşacak. Dolayısıyla Stüdyo, Han Solo fırtınası gelmeden önce Infinity War filmine biraz nefes aldırmayı amaçlıyor. Fox‘un Deadpool 2 filminin çıkış tarihini 1 Haziran’dan 18 Mayıs’a çektiğini de unutmayalım.

IMDB sitesine göre 2018’in en çok beklenen filmi olan Avengers: Infinity War‘ın çıkış tarihinin öne alınması kuşkusuz en çok Marvel hayranlarını memnun etti. Avengers takımını, Guardians of the Galaxy çetesini ve Wakanda’nın kahramanlarını büyük bir ittifak olarak göreceğimiz Avengers: Infinity War filmi 27 Nisan’da sinema salonlarındaki yerini alacak.

İlginizi Çekebilir  J.J. Abrams'a Ajan Şoku!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu