Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Avengers: Age of Ultron Filminde Sürprizler Olacak

Avengers: Age of Ultron Filminde Sürprizler Olacak

avengers-age-of-ultron

Marvel’ın yeni filmi Avengers: Age of Ultron için az bir zaman kaldı ve tüm çizgi roman ve Marvel hayranları 1 Mayıs gününü sabırsızlıkla bekliyor.

Biz zaten heyecanla bu filmi beklerken Marvel, heyecanımızı daha da arttırıyor. Joss Whedon, yaptığı açıklama ile bazı sürprizler olabileceğini belirtti.

Joss Whedon’a yöneltilen, “Acaba filmde, daha önce hiçbir afişte veya set fotoğrafında görmediğimiz, fragmanlarda veya duyurularda adı geçmeyen bir karakteri görecek miyiz?” sorusuna Whedon kısa bir cevapla “Evet” dedi!

Afişlerde adı geçmeyen, şimdiye kadar bize sunulan fotoğraf ve fragmanlarda da görmediğimiz Falcon (Anthony Mackie) ve Peggy Carter (Hayley Atwell) karakterlerini Avengers: Age of Ultron filminde göreceğimizi biliyoruz.

black-panther

Bizim tahminimiz, ilk olarak yeni çekimleri başlayan Captain America: Civil War filminde görmeyi beklediğimiz T’Challa, yani nam-ı diğer Black Panther karakterini filmde göreceğimiz. Chadwick Boseman‘ın canlandıracağı Black Panther karakterine ait film Marvel tarafından duyurulmuştu. O filme gelene kadar da arada sırada bu karakteri bizlere göstereceklerini ve tanımayanlara tanıtacaklarını düşünüyoruz. Avengers: Age of Ultron gibi popüler ve yüksek gişe yapacak bir film ise bu karakteri izleyici ile ilk kez tanıştırmak için kaçırılmayacak bir fırsat.

İlginizi Çekebilir  Batman İçin Hazırlanan ve Batman'den İlham Alan 10 Şarkı

Tabii ki resmi bir açıklama gelmeden veya filmi izlemeden tahminimizin doğruluğunu bilemeyeceğiz. Sizin tahmininiz var mı?