Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Avengers: Age of Ultron Filminde Star Wars Fragmanı Söylentileri

Avengers: Age of Ultron Filminde Star Wars Fragmanı Söylentileri

star-wars-episode-7

Star Wars: The Force Awakens’ın yeni fragmanını 1 Mayıs’ta göreceğimize dair söylentiler aldı başını yürüdü.

J.J. Abrams’ın merakla beklenen yeni filmi Star Wars: The Force Awakens’ın bir sonraki fragmanını Avengers: Age of Ultron filminde olacak. Söylentilere göre hem Marvel hem de Lucasfilm’in sahibi olan Disney, Avengers: Age of Ultron’un filminin her kopyasına Star Wars: The Force Awakens fragmanı eklemiş.

Haberler burada da son bulmuyor. 16-19 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Star Wars Celebration konferansında ilk defa gösterilecek bu yeni fragmanın ardından Age of Ultron’un da 22 Nisan’dan itibaren çeşitli ülkelerde yayınlanacak olması daha önceki fragman gibi kalitesiz olarak internete düşebileceği ihtimalini doğuruyor.

star-wars-lightsaber

Hatırlayacağınız gibi Star Wars serisinin yeni filminin ilk görüntüleri de daha önce cep telefonu ile çekilmiş versiyonlarıyla internete düşmüştü. Disney’in bu durumu engellemek için fragmanın HD versiyonunu internete koymayı tercih edebilir.

Sonuç olarak Star Wars: The Force Awakens’ın yeni fragmanını mutlaka Nisan ayı içinde veya Mayıs’ın ilk gününde görmüş olacağız. Acaba bu sefer Harrison Ford’u da görebilir miyiz? Star Wars: The Force Awakens, 18 Aralık’ta vizyonda olacak.

İlginizi Çekebilir  "Gerçek" Sineklerin Tanrısı'nın Hikayesi Sinemaya Uyarlanıyor

Yazan: Selin Kaya