Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Avengers 4’ü Bitiren Chris Evans, Captain America’ya Veda Etti

Avengers 4’ü Bitiren Chris Evans, Captain America’ya Veda Etti

Geçtiğimiz 8 yıl boyunca Marvel Sinematik Evreni’ndeki yapımlarda Captain America’ya can veren Chris Evans, süper kahramanlık macerasına son noktayı koydu. Avengers 4′teki çekimleri tamamlayan ünlü oyuncu, Twitter’daki hesabından süper kahramanına veda etti.

Mesajında, resmi olarak Avengers 4’ü tamamladığını belirten Evans, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugün duygusal bir gündü. Bu rolü 8 yıl boyunca oynamak benim için onurdu. Kamera önünde ve arkasında çalışanlara, izleyicilere hatıraları içnm teşekkür ederim. Sonsuza dek minnettar olacağım”

Chris Evans’ın sosyal medyadan yaptığı bu duygu dolu veda hayranlarını hüzne boğarken, binlerce yorum aldı. Avengers 4 filmiyle sözleşmesi biten Evans, “Birileri sizi trenden itmeden inmek istiyorsunuz” açıklamasıyla ayrılık sinyalini Mart ayında vermişti.

8 yıldır ailemizden biri haline gelen Chris Evans’lı Captain America’yı; sıra dışı hikayesi, büyük aşkı, efsanevi kalkanı, yapılacaklar listesi, değerlerinin arkasında dimdik duruşu, kusursuz nezaketi ve sıcacık gülümsemesi ile hatırlayacağız. Güle Güle Cap!

İlginizi Çekebilir  Kıyamet Sonrası Zorro Uyarlaması Yolda