Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Avatar 2 Filminin Konsept Tasarımları Mercedes Etkinliğinde Gösterildi

Avatar 2 Filminin Konsept Tasarımları Mercedes Etkinliğinde Gösterildi

CES 2020 kapsamında birçok önemli şirket yeni teknolojileri ya da konseptleri hakkında tanıtımlar yapmaya başladılar. Bunlardan bir tanesi olan Mercedes, Avatar konseptiyle geliştirdiği arabasını tanıtırken Avatar 2 için ilk fotoğraflar da böylece ortaya çıkmış oldu.

Yaklaşık 11 yıldır geliştirilme aşamasında olan Avatar 2 için ilk fotoğraf ise CES 2020 sahnesinde göründü.

Cameron, yaklaşan filmi tanıtmak ve Alman otomobil üreticisinin sürdürülebilirliğin önemini vurgu yapan “Vision AVTR” konsept aracı hakkında konuşmak için Daimler AG ve Mercedes-Benz Cars başkanı Ola Källenius ile birlikte sahne aldı. Cameron, Avatar 2’nin 2009’daki ilk filmden daha fazla yaşam formuna, araca ve makineye sahip olacağını belirtti.

Avatar Evreninden Konsept Tasarımlar

Avatar evreninden esinlenerek oluşturulan Mercedes’in tanıtımının yapıldığı sırada, Avatar 2 için ilk fotoğraflar da sahnede gösterildi.

Avatar 2 filminin Aralık 2021’de vizyona girmesi bekleniyor. Yayınlanan konsept tasarımlar filmde göreceğimiz kalitede görünmüyor muhtemelen. Gelişen teknolojiyle birlikte ilk filmden çok daha gerçekçi tasarımları yeni filmde göreceğimize inanıyoruz.

Kaynak: Movieweb, WebTekno, Tamİndir
İlginizi Çekebilir  Logan Filmindeki Çizgi Roman Kareleri Yayınlandı