Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Atomic Blonde 2, Netflix Yolunda

Atomic Blonde 2, Netflix Yolunda

2017 tarihli Charlize Theron’un başrolünde oynadığı Atomic Blonde filminin devam filmi Netflix’te yayınlanabilir.

Charlize Theron, James McAvoy, John Goodman, Eddie Marsan gibi oyuncuları bir araya toparlayan, aksiyon dozajı yüksek Atomic Blonde’un devam filmi için Netflix ile olan görüşmeler devam ediyor.

David Leitch’in yönetmen koltuğuna oturduğu ve izleyenler tarafından olumlu yorumlar toplayan Atomic Blonde, aslında The Coldest City isimli grafik romandan uyarlanmıştı. Serinin devamı için çalışmaların bir süredir devam ettiği biliniyordu. Theron ile yapılan bir röportajda, serinin Netflix’e taşınabileceği söyleniyor.

Charize Theron, Netflix Orijinal Filmleri Yöneticisi Scott Stuber ile görüşüldüğünü ve devam filmi için çalışmaların sürdürüldüğünü belirtti. Karakterin ilk filmde tüm potansiyelini ortaya koymadığını, devam filmleriyle yeni bir seri oluşturulabileceğini söyleyen Theron, Atomic Blonde 2’nin Netflix’te yayınlanabilecek olmasından dolayı da heyecan duyduğunu dile getirdi.

Ortada henüz kesinleşmiş bir açıklama yok. Öte yandan yönetmen Leitch, 2019 yılında “İsteğe bağlı bir yayın platformuyla Atomic Blonde 2 için görüşmelerimiz sürüyor.” açıklaması yapmıştı. Bu da demek oluyor ki bir süredir Netflix ile olan görüşmeler devam ediyor.

İlginizi Çekebilir  Godzilla Vizyonda!

İlk filmin aksiyon kısmı, John Wick serisinin temposundan aşağı kalır yanı yoktu. Bir seri haline getirilirse oldukça güzel filmler izleyebiliriz.