Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Assassin’s Creed Filminden İlk Resmi Görüntü Geldi!

Assassin’s Creed Filminden İlk Resmi Görüntü Geldi!

assassins-creed-movie-banner

Geçtiğimiz aylar içerisinde Assassin’s Creed filminin setinden gelen birkaç kaçak fotoğraf görmüştük ve nihayet filmden ilk resmi görüntü de geldi.

Entertainment Weekly’nin paylaştığı fotoğrafta, başrol Michael Fassbender ve rol arkadaşı Ariane Labed‘i görüyoruz.

Entertainment Weekly’e konuşan Fassbender, oyunu daha önce oynamadığından şu sözlerle bahsediyor: “Bu rol için teklif ilk geldiğinde karakterlerin fizikselliği hakkında bir fikir edinebilmek için oyunları oynadım. Özel bir şeyler yakalamak için çabalıyoruz. Bu konseptin gerçekten çok özel olduğuna inanıyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Hayranlar gerçekten çok tutkulu, istekleri konusunda çok netler ve tarihi detayların doğru olmasını bekliyorlar. Eğlence ögesini de gerçekten ön planda tutmak için uğraşıyoruz. Gerçekten özel bir şey için sıkı çalışıyoruz.”

assassins-creed

Assassin’s Creed 21 Aralık 2016‘da vizyona girmeye hazırlanıyor. Ekipte Michael Fassbender’ın yanı sıra, Macbeth’de de birlikte çalıştığı yönetmen Justin Kurzel ve rol arkadaşı Marion Cotillard, Michael K. Williams (Ghotsbusters), Jeremy Irons (Batman v Superman: Dawn of Justice), Brendan Gleeson (Calvary) ve Ariane Labed de (The Lobster) yer alıyor.

İlginizi Çekebilir  Marvel, Black Panther'in Orijin Hikayesini Anlatmayacak