Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Assassin’s Creed Filminden İlk Resmi Fotoğraf Geldi!

Assassin’s Creed Filminden İlk Resmi Fotoğraf Geldi!

assassin's-creed-film-banner

Uzun zamandır beklenen Assassin’s Creed filmi için çekimlerin başlamasına çok az bir süre kaldı. Ve onca hayran yapımı poster ve resimden sonra, nihayet ilk resmi Assassin’s Creed fotoğrafı yayınlandı.

Michael Fassbender‘ı yepyeni bir karakter olan ve film aracılığıyla Assassin’s Creed efsanesine katılacak Callum Lynch rolünde izleyeceğiz. Film, oyunların hikayesinden ayrı olarak, bizleri 15. yüzyıl’ın İspanya’sına götürecek. Böylece, Assassin’s Creed dünyasının gölgelerde kalmış bir bölümüne ışık tutacak.

assassins-creed-foto

Resimle birlikte yayımlanan resmi özet ise şöyle: “Genetik hafızanın kilitlerini açan devrimsel bir teknoloji sayesinde, Callum Lynch (Michael Fassbender) 15. yüzyıl İspanya’sında atası Aguilar’ın anılarını yaşama imkanı bulur. Callum, soyunun gizemli bir örgüt olan Suikastçilere dayandığını keşfeder ve günümüzde despot Templar düzeniyle savaşmak için muazzam bilgiler ve yetenekler öğrenmeye başlar.”

Justin Kurzel‘in yönetmenliğini yapacağı, başrolde Michael Fassbender’a Marion Cotillard’ın eşlik edeceği filmin çekimleri önümüzdeki birkaç gün içinde başlıyor. Vizyon tarihi ise 21 Aralık 2016.

İlginizi Çekebilir  Fantasturka'nın Filmleri Belli Oldu