Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Assassin’s Creed Filmi Yönetmenini Buldu!

Assassin’s Creed Filmi Yönetmenini Buldu!

assassins-creed-cosplay-banner

Assassin’s Creed’in yeni oyunu, çizgi romanı derken şimdi de filmiyle ilgili gelişmeler var!

2012 çıkışlı Denzel Washinton’ın başrolünü oynadığı Safe House filminin yönetmeni Daniel Espinosa’nın, Assassin’s Creed filmini yöneteceği konuşuluyor.

AssassinsCreed2_movies_001Ülkemizde de Düşmanı Korurken ismiyle vizyona giren Safe House filmiyle bir anda yükselişe geçen Espinosa’nın birden fazla projeyle adı anılır olmuştu. Örneğin daha bir yıl önce John Grisham’ın gerilim kitabı The Racketeer’ın filminin yönetmeni olacağına kesin gözüyle bakılıyordu. Fakat Espinosa’nın yönetmen koltuğuna oturduğu film Tom Rob Smith’ın oldukça beğenilen romanı Child 44’un uyarlaması oldu. Film 2014’ün ilerleyen aylarında vizyona gireceğinden yeni projesinin Assassin’s Creed olduğu konuşuluyor şimdilik.

Peki bu dedikodular neye dayanıyor? Twitch Film’in yaptığı açıklamaya göre yapımcıların filmi yönetmesi için seçtikleri isim Espinosa’dan başkası değil!

Şimdilik imzalanmış bir antlaşma yok fakat 20th Century Fox ve Ubisoft filmi 7 Ağustos 2015‘te sinemalarda görmek istiyor. Bu sebeple detayların kesinleşmesi için aslında çok da zamanları yok.

İlginizi Çekebilir  Tatilde Bile Rahat Yok! - Spider-Man: Far From Home Film İncelemesi