Sinema Haberleri

Arnold Schwarzenegger, Yeni Conan Filmi İçin Kolları Sıvadı

conan-arnold-banner

Beyazperdeye bir kez daha Conan olarak çıkmak isteyen Arnold Schwarzenegger film için yönetmen arayışında.

Arnold Schwarzenegger’ın rol aldığı son yapımların başarısından pek söz edilemiyor fakat Arnold sıradaki projesiyle eski günlerine dönmenin peşinde. 1982 yapımı Conan the Barbarian’ı diriltmek isteyen tecrübeli oyuncu yeni Conan filmi olacak The Legend of Conan için yönetmen arıyor.

Bir çok insanı heyecanlandırabilme potansiyeline bağlı yeni Conan filmi için Arnold Schwarzenegger bazı açıklamalarda yaptı. Senaryonun hazır olduğunu söyleyen Schwarzenegger film için doğru yönetmeni aradıklarından bahsetti.

conan-barbarian

The Legend of Conan, 1982’deki hikayeden yıllar sonrasında geçecek ve senaryo bir değişikliğe uğramazsa Conan’ı kral olarak izleme şansına erişeceğiz. Aslında film hakkında netleşmemiş bazı detaylar da mevcut. Schwarzenegger filmin isminde değişiklik olabilme ihtimalinden de bahsetti ve Conan the Conqueror isminin de gündemde olduğunu söyledi.

Tüm bu haberlerin üstüneyse filmin yapımcısı Fredrick Malmberg, The Arnold Fans sitesine yaptığı açıklamada ellerinde harika bir senaryo olduğunu geriye sadece doğru yönetmeni bulmak kaldığını söyledi. Tahminlere göre The Legend of Conan’ı 2017 veya 2018’de izleyebileceğiz. Umarım Schwarzenegger’ın da istediği gibi başarılı bir yapım olur ve bizlerin de yüzü güler.

İlginizi Çekebilir  Dünden Bugüne Bilimkurgu

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu