Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Aquaman Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi

Aquaman Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamanın ardından denizlerin fatihi Aquaman’i 2018 sonuna kadar göremeyeceğimizi öğrendik. Filmin vizyon tarihi daha önce de değişikliğe uğramıştı.

5 Kasım tarihinde vizyona girmesi planlanan filmin yeni açılış tarihi 21 Aralık 2018 olarak belirlendi.

Ayrıca DC Comics’in sevilen süper kahramanı, yeni nesil Aquaman Jason Momoa‘nın annesi rolünde Nicole Kidman ile hâlâ görüşülmekte olduğu da belirtildi. Filmin oyuncu kadrosunda Jason Momoa, Amber Heard, Patrick Wilson, Patrick Wilson, Temuera Morrison, Willem Dafoe ve Yahya Abdul-Mateen II yer alıyor.

Filmin konusu kısaca; Arthur Curry kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman’in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir…

Ülkemizde de merakla beklenen filmin yönetmenliğini Korku Seansı ve Ruhlar Bölgesi gibi büyük gişeli filmlerin yönetmeni yapmış olan James Wan üstlendi. Filmin senaryosuna ise Titanların Öfkesi filmi ile fantastik dünyaya başarılı bir bakış atan David Leslie Johnson üstlendi.

Film Amerika’da 21 Aralık 2018‘de vizyona girecek!

Kaynak: Beyazperde