Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Aquaman Filminin Kötü Adamı Belli Oldu

Aquaman Filminin Kötü Adamı Belli Oldu

DC Comics’in sevilen süper kahramanı, yeni nesil Aquaman, karşımıza Batman v Superman: Dawn of Justice filminde Jason Momoa‘nun oyunculuğuyla çıkmıştı. Okyanusun süper kahramanını önümüzdeki yıl da Justice League filminde göreceğiz. Aynı zamanda Aquaman‘in kendine ait bir spin-off projesi de şu anda yapım aşamasında. Merakla beklenen fantastik yapımların spin-off projesi olanı da yepyeni gelişmelerle ilerlemeye devam ediyor. Filmin kötü adamı nihayet ortaya çıktı!

Korku Seansı’nın Ed Warren’ı, Watchmen’in Nite Owl’u Patrick Wilson, filmin kadrosuna dahil oldu. Ünlü yıldız Aquaman’in kötü kalpli yarı-kardeşi Orm‘u canlandıracak.

Yönetmenliğini Korku Seansı ve Ruhlar Bölgesi gibi büyük gişeli filmlerin yönetmeni James Wan‘ın üstleneceği süper kahraman filminin kadrosuna dair açıklanan isimler şu anda Atlantis Kraliçesi ve Aquaman’in aşık olduğu Mera rolündeki Amber Heard ve Aquaman’in sadık yardımcısı Nuidis Vulko rolündeki Willem Dafoe ile sınırlı. Filmin senaryosuna ise Titanların Öfkesi filmi ile fantastik dünyaya çok da yabancı olmadığını kanıtlayan David Leslie Johnson imza atacak.

Ocean Master” olarak da bilinen Orm karakteri, Aquaman’in yarı kardeşi olsa da çizgi romanlarda onun tam tersi bir karaktere sahip olarak resmediliyor. Sürekli sinsi planlar yapan ve savaş çıkarmaya çalışan Orm, Aquaman’in gölgesinde büyüyen bir karakter. Atlantis tahtı için mücadeleye giren iki kardeş arasında Aquaman her zaman adil ve barışçıl olmaya çalışırken, Orm sürekli olarak kahramanın başnı dert açarak ve ona zarar vererek tahtı ele geçirmeye çalışır.

İlginizi Çekebilir  Angry Birds Movie'nin Yeni Fragmanı Filmin Konusunu Bizlere Gösterdi

Aquaman, 5 Ekim 2018‘de Amerika’da vizyona girecek.

Kaynak: Beyazperde