Sinema Haberleri

Aquaman 2, 2022’de Karaya Çıkacak

Atlantis’in Kralı dev ekrana geri geliyor. DC Genişletilmiş Sinematik Evreni‘nin yeni yıldızı Aquaman‘in elde ettiği beklenmedik başarıyla gelmesi kaçınılma olan devam filminin gösterim tarihi duyuruldu.

Entertainment Weekly‘nin okurlarıyla paylaştığı habere göre; Warner Bors., Aquaman 2 filminin 16 Aralık 2022‘de vizyona gireceğini resmi olarak duyurdu.

Aquaman, 1 Milyar Dolar Barajını Aşan İlk DC Filmi Oldu

İlk filmden 4 yıl sonra izleyici ile buluşması planlanan yapımın başında yine yönetmen James Wan‘ın bulunması bekleniyor. Warner Bros., geçtiğimiz haftalarda gişe rekorları kıran Aquaman’in devamı için tüm olanaklarını James Wan‘ın önüne sermişti. Henüz doğrulanmasa da David Leslie Johnson-McGoldrick‘in de senaryo üzerinde çalıştığı söyleniyor. Jason Momoa‘nın, Arthur Curry olarak seriye döneceğine kesin gözüyle bakılan devam filminde Patrick Wilson, Amber Heard gibi isimlerin de yeniden kadroda yer alacağı belirtiliyor.

Atlantis Kralı‘nın karaya çıkmaya daha üç yılı varken, Warner Bros.‘un senaryosunu Noah Gardner ve Aidan Fitzgerald‘a emanet ettiği Trench İmparatorluğu için ayrı bir film projesini başlattığını da hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir  Flash, Sinemaya da Uyarlanacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu