Sinema Haberleri

“Ant-Man ve Wasp” Filmi Geliyor!

ant-man-wasp-banner-siyah

Marvel, resmi sitesinde 3. Evre, Ant-Man ve Wasp de dahil birçok gelişmeyi hayranlarıyla paylaştı.

Nihayet hepimiz “Acaba?” dediğimiz ama bir türlü emin olamadığımız sorunun cevabını aldık: Ant-Man ve Wasp (Ant-Man and the Wasp) filminin geleceği kesinleşti!

İlgili Makaleler

6 Temmuz 2018‘de izleyiciyle buluşacak olan filme Marvel Sinematik Evreni takviminde yer açabilmek için Captain Marvel bir kez daha 2 Kasım 2018’den, 8 Mart 2019’a itildi. Bununla birlikte, Black Panther’ın vizyon tarihi öne çekildi ve 2 Kasım 2018’den 16 Şubat 2018’e alındı. Takvimdeki oynamalar dışında, isimleri verilmeyen üç projenin de vizyon tarihleri açıklandı: 1 Mayıs 2020, 10 Temmuz 2020 ve 6 Kasım 2020.

Ant-Man ve Wasp filminin başrollerinde yine Paul Rudd ve Evangeline Lilly’yi izleyeceğiz.

SAN DIEGO, CA - JULY 26:  Actors Evangeline Lilly (L) and Paul Rudd attend Marvel's Hall H Panel for "Ant-Man" during Comic-Con International 2014 at San Diego Convention Center on July 26, 2014 in San Diego, California.  (Photo by Alberto E. Rodriguez/Getty Images for Disney) *** Local Caption *** Evangeline Lilly;Paul Rudd
SAN DIEGO, CA – JULY 26: Actors Evangeline Lilly (L) and Paul Rudd attend Marvel’s Hall H Panel for “Ant-Man” during Comic-Con International 2014 at San Diego Convention Center on July 26, 2014 in San Diego, California. (Photo by Alberto E. Rodriguez/Getty Images for Disney) *** Local Caption *** Evangeline Lilly;Paul Rudd

Bu Marvel’ın takvimle yaptığı ilk oynama değil. Şubatta Sony ile Spider-Man film hakları konusunda varılan uzlaşma sonucu, Marvel Spider-Man’i 28 Temmuz 2017’de izleyiciyle buluşturabilmek için bir kere daha tarihlerde değişiklik yapmıştı.

Joe ve Anthony Russo’nun yönettiği, baş rollerini Chris Evans, Robert Downey Jr. Scarlett Johansson ve Sebastian Stan’in paylaştığı ve 6 Mayıs 2016’da vizyona girecek olan Captain America: Civil War ile, 3. Evre start alacak.

İlginizi Çekebilir  Küçük Çin'de Daha Büyük Bir Bela Var!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu