Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Ant-Man Filminin Çekimleri Sonunda Başladı

Ant-Man Filminin Çekimleri Sonunda Başladı

ant-man-banner

Marvel’ın zeki kahramanı Ant-Man, bir dizi sıkıntının ardından sonunda çekimler için hazır.

Neredeyse Marvel’ın sevilen süper kahramanının kendisi kadar, yapım sürecinde yaşanan aksaklıklar ve anlaşmazlıklar ile anılan Ant-Man filminin çekimleri nihayet başladı!

İlk olarak yönetmen Edgar Wright’a teslim edilen fakat daha sonra yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı Wright’ın projeyi bırakmasının ardından ipleri eline alan Peyton Reed, çekim sürecinin başladığını twitter hesabından resmen duyurdu!

Başrolde Jim Carrey’i izlediğimiz Bay Evet filmi sonrasında uzunca bir süre televizyona yönelik projelerle haşır neşir olan yönetmen Reed; Ant-Man ile birlikte, en dolgun bütçeli projesine de imza atmış olacak!

Ant-Man Kimdir?

Ant-Man karakteri; bilimadamı Hank Pym’in, atomaltı parçacıkları kullanarak keşfettiği bir formül sonrasında kendi bedenini ister devleştirebilme, isterse küçültebilme buluşu sayesinde ortaya çıkmıştır. Bu formülü keşfettikten sonra böcekleri kontrol edebilmesini ve onlarla iletişim kurabilmesini sağlayan bir aygıt da keşfetmiştir. Böylece bilimadamı Hank Pym, Ant-Man haline gelmiştir.

İlginizi Çekebilir  Deadpool'un Dijital Efektler Uygulanmadan Önceki Görüntüleri Yayınlandı

ant-man-kostum

Ant-Man filminin, bir başka Marvel gişe canavarına dönüşüp dönüşmeyeceğini hep beraber göreceğiz!

Paul Rudd’ı Ant-Man rolünde izleyeceğimiz filmde, aktöre Michael Douglas, Evangeline Lily ve Michael Pena gibi isimler eşlik ediyor! Film 31 Temmuz 2015 tarihinde izleyiciyle buluşacak!

Bu da Paul Rudd’ın filmden sunulan ilk karesi:

ant-man-paul-rudd

Haber: Beyazperde.com