Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Ant-Man Bugün Vizyonda

Ant-Man Bugün Vizyonda

ant-man-banner

Marvel çizgi romanlarının tanınan, bilinen, sevilen; bir dönem Avengers ekibinde de yer almış, Ultron’u yaratmış olan süper kahramanı Ant-Man, ilk kez Marvel Sinematik Evreni dahilinde izleyicilerle buluşuyor.

Ant-Man karakteri hem karınca büyüklüğüne kadar küçülebilen hem de binalar kadar devleşebilen aynı zamanda böceklerle de iletişim kurabilen bir süper kahraman. Eğlenceli bir film bizi bekliyor.

Yönetmen koltuğuna Peyton Reed‘in oturduğu filmde Ant-Man rolünü Paul Rudd üstleniyor. Filmin kadrosunda Evangeline Lily, Michael Douglas, Michael Pena ve Ant-Man’in ezeli baş belası Yellowjacket rolünde Corey Stoll yer alıyor.

ant-man

Filmin konusu şöyle;

Biyokimya uzmanı Dr. Hank Pym; altatomik partiküller üzerinden ilginç bir formül geliştirir. Fakat Pym’ın geliştirdiği ve insanlığın geleceğini tayin edeceğine inandığı bu formül daha önceki testlerin hiçbirinde başarılı olmamıştır. Ayrıca henüz başarılı olabilmiş bir insanlı deneyden de söz edebilmek mümkün değildir. Pym, cisimlerin boyutlarını değiştirebilen bu formülün denemelerini yapmaya başlar ancak işler pek de umduğu gibi gitmez. Uygulama sırasında yaşadığı bir kaza sonucu, yeni bir yetenek kazanır. Artık çevresindeki bütün böceklerle iletişim kurabilmekte hatta onları kontrol edebilmektedir.

İlginizi Çekebilir  Star Trek Beyond Filminden İlk Fragman

Şimdiden herkese iyi seyirler!