Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Ant-Man and the Wasp Filmi Bugün Vizyonda

Ant-Man and the Wasp Filmi Bugün Vizyonda

Marvel Sinematik Evreni’nde sona doğru yaklaşırken Scott Lang’i yeniden beyaz perdede izleyeceğimiz Ant-Man and the Wasp filmi bugün vizyona girdi. Başrolünde Paul Rudd’ı izleyeceğimiz filmde bu kez Ant-Man‘in yanında bir arkadaşı da var.

Paul Rudd ile birlikte ilk filmdeki gibi yine Evangeline Lilly ve Michael Douglas’ı da izleyeceğiz. Evangeline Lilly,  bu kez Ant-Man’in süper kahraman arkadaşı Wasp rolünde karşımıza çıkacak. Ayrıca başarılı aktrist Michelle Pfeiffer’ı da filmde izleyeceğiz.

Filmin Konusu

Ant-Man ve Wasp, hem iyi bir baba hem de süper kahraman olan Scott Lang’ın geçmişindeki sırları çözmek için Wasp ile işbirliği yaparak verdiği mücadeleyi konu ediyor. Scott Lang, Yenilmezler’in savaşında yer almanın sonuçları ile hem bir süper kahraman, hem de bir baba olarak boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır. 

İlginizi Çekebilir  Tüyo Sağlam Yerden; Jared Leto'nun Joker'i Birds of Prey'de Olmayacak!
► Ant-Man and the Wasp Filminin Karakter Posterleri Yayınlandı

Yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi Peyton Reed’in üstlendiği filmin senaryosunda bu kez başrol Paul Rudd’un da imzası bulunuyor. Devam halkasında, orijinal Wasp iken kuantum boyutunda kaybolan, Dr. Hank Pym’in eşi Janet Van Dyne rolünde 3 Oscar adayı Michelle Pfeiffer boy gösterirken, “Justified” ile Emmy’e aday gösterilen Walton Goggins, Oscar adaylığı bulunan Laurence Fishburne ve Randall Park gibi isimler de yer alıyor.