Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Andy Serkis’in The Force Awakens Rolü Hakkında Detaylar Geldi

Andy Serkis’in The Force Awakens Rolü Hakkında Detaylar Geldi

andy-serkis-banner

Başarılı oyuncu ve yeni nesil yönetmen Andy Serkis’in yeni Star Wars filminde rol alacağı ortaya çıktığından beri bir heyecan dalgası aldı başını gidiyor. Ünlü aktörün, The Force Awakens’daki rolü hakkında yeni bilgiler, sonunda açığa çıktı.

Andy Serkis Star Wars: The Force Awakens’ın oyuncu kadrosuna katıldığı ilk günden beri, rolünün ne olacağı hayranlar için bir merak konusuydu. Yayınlanan fragmanlara ve Vanity Fair röportajlarıyla sızan bilgilere rağmen, hala sorumuzun cevabını alamamıştık. Ta ki, StarWars.com’da yayımlanan habere kadar.

andy-serkis

Habere göre Serkis, Supreme Leader Snoke rolünü üstleniyor. Supreme Leader Snoke, ilk fragmanda duyduğumuz, Güç’ün Karanlık ve Aydınlık taraflarının uyanışıyla ilgili konuşmayı yapan kişi. Yani Andy Serkis, ufak bir rolden ziyade filmin merkez karakterlerinden biri olarak karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

Haberde yer alan bu bilgi ve resim dışında başka bir bilgi verilmemesi, hayranlar için haliyle birçok spekülasyona sebep oluyor. Sesinden yola çıkarak kötü bir karakter olacağı yorumunu yapsak da, Supreme Leader Snoke kimdir ve tam olarak neye liderlik yapıyor, kesin bir şey söylemek elimizdeki sınırlı bilgilerle pek mümkün değil.

İlginizi Çekebilir  Harry Potter Serisinin İki Karakteri Yeniden Beyaz Perdede Yer Alabilir