Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » American Gods’ın Mad Sweeney’si Wolverine Rolünü İstiyor

American Gods’ın Mad Sweeney’si Wolverine Rolünü İstiyor

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz Şubat ayında Hugh Jackman 17 yıllık Wolverine/Logan macerasına son vermişti. Fox’un, karakterin geleceği ile ilgili tartışmaları devam ederken bazı kişiler kendilerinin Wolverine rolü için düşünülmesini gündeme getiriyor.

American Gods dizisinden Mad Sweeney karakteri ile tanıdığımız Pablo Schreiber, Wolverine karakterini çok sevdiğini ve rolü istediğini söyledi. ComicBook ile yaptığı röportajda şunları söyledi; “Wolverine ve Daredevil’ın büyük bir hayranı olarak büyüdüm. İkisi benim favorilerim ve oynama şansım olsa bir saniye bile düşünmeden kabul ederdim. Bildiğiniz üzere Hugh’ün Wolverine ile işi bitti, öyleyse belki yeniden çekim veya yeni bir Wolverine vaktidir.”

Mad Sweeney, American Gods dizisindeki en renkli karakterlerden biri. Kitabı okumamış olsam da karakter televizyonda gayet güzel duruyor. 17 yıldır Hugh Jackman’ı gördükten sonra o rolde başka birini nasıl kabul edeceğiz bilmiyorum. Tabii ki nihai karar Fox’a ait ama Wolverine karakterine hayat verecek oyuncunun oldukça yetenekli olması lazım.

İlginizi Çekebilir  Spider-Man 2, 2021'de Piyasaya Çıkabilir